Kategorie:

Założenie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z modelami anatomicznymi oraz innowacyjny model mięśni nogi.

Wiem, że w sieci istnieje coraz wiele sklepów internetowych jednak ciekawi mnie dość specyficzna branża jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, natomiast jest dostatecznie wysoka nisza na obecnym rynku. Wiem, że takie rodzaj np. model serca stosowany jest przez studentów medycyny bądź w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć istnieje toż całkiem wielka liczba użytkowników. Tak się zastanawiam albo i którą spółkę do tego zatrudnić. Poszukałem w sieci i jest ich bardzo dużo, ale skoncentrowałem się na ich dokonaniu sklepów internetowych oraz muszę stwierdzić że jedna bardzo mi się spodobała. Na samym początku przygotowali projekt sklepu, który zawierał doskonałe zdjęcia jak np.

  • model serca człowieka
  • symulator konia

Nie był toż projekt w którym się coś ruszało, ale forma i zamysł był właściwie super.

model mięśni nogi

Zmieniłem troszkę barwę, żeby nie była aż tak skojarzona z branżą medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że wygląda lepiej. Rzuca się szybciej w oko. symulator konia, czy model płuc niemal nie ma konkurencji, lecz niestety mój sklep na głównej stronie nie ukazała się w wyszukiwarce co było dostatecznie sporym kłopotem. Zwróciłem się do firmy, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Ujawniło się, że nie jest toż praktyczne i wymaga nie dość, ze kluczowych nakładów finansowych to również i pracy ze perspektywy firmy. Zaoferowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu i wtedy pokazuję się od razu na czołowej stronie jak reklama Google lub mogą mój sklep komputerowy pozycjonować na frazy np. model głowy. Tak formalnie nie znałem na co się zdecydować co było dla mnie dość trudne. Po przeliczeniu opłat bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 fraz jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to jakieś 20 tys złotych miesięcznie co jest średnio opłacalne. Dlatego postanowiłem wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie wówczas trwało ale wyniki na pewne frazy ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były widoczne teraz po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są to zapewne frazy aż tak wymagające, jednak konkurencja istnieje i bez reklamy pewnie nigdy nie byłby na głównej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest również ulokować w materiały reklamowe oraz super firmowe opakowania z moim logo, w których będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest to wiadomość firmy oraz świetnie jak na drugie zakupy otrzymujemy jakiś rabat. Sugeruje to potencjalnego kontrahenta do zatrzymania i uzyskania zakupów. Które wyniki sprzedażowe ponieważ toż pewno najlepsza pracę. Napiszę właśnie mój sklep robi i cały sezon się rozwija jest toż coraz lepiej. Widzę, że największy ruch jest na frazy niezwykle znane natomiast to również niejednokrotnie jest kupowane. Nie chodzi tu o pozycję strony w Googlach po prostu produkty potrzebne wszystkim są kupowane zacznie częściej. Jestem szczęśliwy z projektu, wyboru firmy oraz wyników sprzedażowych. Jednak zawsze może być atrakcyjniej. Teraz rozważam wprowadzenie na Fb choć jest to całkiem niszowy artykuł i nie wiem jakie będą zyski z tego gatunku działalności. Spróbuję i| na określę. Myślałem również o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki obecnie bardzo pożądane jak rękawiczki jednorazowe itp. Jednakże w sieci jest| ich szczególnie dużo i nie wiem czy uda mi się je odsprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki także są stosunkowo tanie. Co czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za wielka, a dodatkowo klientów będzie dość mało żeby potrafić to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wyczerpałem temat oraz przypadł on wam do gustu. Handel komputerowy nie jest oczywisty w robieniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale ćwiczę i uważam że popyt robi się dość duży. Chyba warto również pomyśleć o zaangażowaniu pomocnika oraz rozwinięcie asortymentu. No to stwierdzimy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie słowo kluczowe model mięśni nogi.