Kategorie:

Ponadczasowy horror w obecnym świecie.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Jestem zainteresowana jaki był wasz ulubiony serial. Bo ja mam trochę i na pewno, któryś oglądaliście w telewizji. Na samym starcie chciałam wymienić ich podział to dla was dość ważne. Jednak po stwierdzeniu w necie okazało się, że jest ich więcej niż myślałam dlatego wypunktuję szczególnie renomowane gatunki.:

  • komedia
  • dramat
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie najczęstsze odmiany i myślę, że na start wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy komedia czy fabularny i taka jest prawda. Odsyłając do naszego zapytania jaki serial najfajniej wam przypadło do gustu. Jeżeli idzie naszej produkcji to na pewno warto jest tutaj wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa popularne i na pewno przez z wielu Was widziane nie jeden a parę razy seriale. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i stwierdzę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele kiepskich seriali, które były dorabiane po latach, jednak ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele stwierdzone. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam sposobność, aby nikt nie wpadł na zamiar i nie dokręcił nowych etapów Alternatywy 4 bo to może być dopiero katastrofa. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już planów na hity i próbują wspomagać się starymi hitami, które kiedyś były popularne, jednak czy warto. Według mnie nie. Nowoczesne ekranizacje do których chcę wspominać to przede wszystkim Transformers i to prawdopodobnie do wszystkich części. wolno go zobaczyć samemu lecz także z maluchem, bo naprawdę warto. Dużo akcji, ale i odrobina miłości i humoru co teraz nie zawsze się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Pierwszy to Roszpunka ten rumak, który goni naszego głównego bohatera po prostu jest świetny. Wątek przyjaźni i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Węszy jak piesek co jest rzeczywiście zabawne. oglądała też inne komedie jednak ta ogromnie mi się podoba. Dodatkowa i to ponoć najbardziej kultowa historia to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu ekstra. Myślę, że żeby nie on na pewno ta historia by taka fajna nie była. Zaś to chyba jeden z najwyższych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla wybranych warto się czasem roztopić”

Kreskówka, a raczej bajka piękna z ważnym morałem. Ja dużo ceniłam ją oglądać z moim dzieckiem i te melodie po prostu najprawdziwszy hit jaki niedawno był. Nie umiem tego stwierdzić o następnej części. Za długo na nią oczekiwali i prawdopodobnie to już nie to. Nie za specjalnie mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje ulubione jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który planował znaleźć te niebieskie małe paskudy. Ta bajka chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz oczywiście Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było niesamowicie dużo śmiechu. Obecnie te opowieści niestety nie mają większego wniosku i już nie są tak wspaniałe jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze dzieci posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące.

Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi bardzo z takich prostych romansów podobał się Dirty Dancing niesamowita historia przyjaźnie i tańca. Bogata osoba z odpowiedniego domu poznaje chłopaka, który oczywiście posiada coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest niezgodny temu układowi. Jednak kiedy ostatniego dnia z nim tańczy wszystko się zmienia. Ładny romantyczny serial, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy uwielbiają słodkie historie miłosne. Mi natomiast bardzo. A co z horrorów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem czemu ale ta lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę inną kolekcję zawsze dostrzegam i zwykle się boję. Może mam taki uraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i bije, oraz ten jej uśmiech coś okropnego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca ponieważ była dla mnie nuda i chyba już dojrzałam, ze horrory tego rodzaju są po prostu nudne również nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto gdyż nie był ich zbytnio dużo. Jeden serial dziennie i tył. Był mój ulubiony Beverly Hills, 90210 – każdy chyba z nas oczywiście dziewczyny podkochiwał się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy z nas wzdychał. Plakaty, które wieszało się na ścianach. Jak leciał serial nikogo nie było na dworze tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego faceta to on za bardzo nie akceptował tego serialu, moje zdziwienie było ogromne. Drugim takim popularnym tasiemcem była Dynastia o życiu w przepychach i atrakcyjnych dziewczynach. Wszyscy go widzieliśmy bo naprawdę wspaniale było dostrzec jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu jednak to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania wilie oraz doskonałe domy jak kiedyś Teraz moim kochanym serialem ale jest ich dużo to np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na oryginalne bajki i każdy na w 100% odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że trudno opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu ponieważ każdy był co świetnego w sobie. Dlatego apeluję do przeglądania i analizowania co Wam najbardziej się podoba w bajkach oraz który wolicie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do stylu byłoby rzeczywiście ekstra. Możliwości obecnie są ogromne nie jak kiedyś, że trzeba było wyczekiwać na bajkę czy ulubiony serial. Możemy zastopować bajkę w czasie, odtwarzać na laptopach w jakimkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest unikalna.