Biblioteka

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Święto szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 28 marca 2018 00:00

28 marca obchodziliśmy święto szkoły. Kolejne roczniki naszych uczniów poznają historię „Alka” Dawidowskiego, bohatera Akcji pod Arsenałem.
W tym roku wszystkie klasy przygotowały prezentacje o „Alku”, a klasa III c gimnazjalna nakręciła film. Samorząd szkolny zorganizował konkurs na strój z epoki. Uczniowie chętnie wzięli w nim udział i wielu z nich przyszło ubranych zgodnie z modą z lat wojennych.
Społeczność szkolna w strojach galowych spotkała się w sali gimnastycznej. Odśpiewaliśmy Hymn Szkoły, obejrzeliśmy prezentacje, był pokaz strojów z epoki. Uroczystość zakończyła nasza uzdolniona muzycznie klasa czwarta, która zaśpiewała patriotyczną piosenkę „Ojczyzno ma”.

Poprawiony: czwartek, 29 marca 2018 14:15
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!