Biblioteka

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Andrzejkowe wróżby PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 grudnia 2018 14:39

Nasza szkoła to nie Hogwart – czarów i wróżb tu nie uczymy. Wprawdzie czasami uczniowie próbują czarować nauczycieli, ale to nie działa i szybko muszą wrócić do rzeczywistości.

Jednak Andrzejki to tradycja, więc samorząd uczniowski z błogosławieństwem pani dyrektor zorganizował w piątek 30 listopada poranek czarów i przepowiedni. Każda klasa przygotowała wróżbę, z której wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli skorzystać. Lania wosku nie było, ale lanie wody przy przepowiadaniu przyszłości, a i owszem. Niektórym uczennicom przepowiedziano staropanieństwo, innym, że będą bogate, a pani od angielskiego wylosowała kartkę z wróżbą, że dostanie piątką z angielskiego.

Była dobra zabawa i wszystkim humory się poprawiły w ten zimny listopadowy poranek.


Poprawiony: niedziela, 02 grudnia 2018 14:54
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!