Biblioteka

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Dzień dziecka w sportowym stylu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 03 czerwca 2018 19:35

Dzień Dziecka obchodziliśmy w tym roku 30 maja, bo następnego dnia Boże Ciało i przedłużony weekend. Dzieci nie miały nic przeciwko temu. Piękna pogoda zachęciła nas do obchodów na naszym nowym boisku szkolnym.

Maluchy miały różne konkursy sportowe, wyścigi, malowanie twarzy i rąk farbami oraz słodkości. Klasy siódme i gimnazjalne wzięły udział w zawodach siatkówki i piłki nożnej, które przeprowadzone były w systemie pucharowym.

W siatkówce najlepsze okazały się dziewczyny z klasy II a gimnazjum.

Pasjonujący był finałowy mecz w piłce nożnej. Przez dłuższy czas prowadził zespół klasy II d, ale w drugiej połowie chłopcy z II c wyrównali i w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem. Zwycięstwo rozstrzygnęły rzuty karne i puchar powędrował do rąk reprezentacji klasy II d.

Największą publiczność zgromadził mecz piłki siatkowe:j nauczyciele kontra uczniowie. Nauczyciele zdeklasowali uczniów, którzy w panującym upale nie wykazali hartu ducha i odpowiedniej kondycji.

Wszystkim dzieciom: małym, większym i tym dorosłym życzymy wszystkiego najlepszego.


Poprawiony: niedziela, 03 czerwca 2018 19:40
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!